День вишиванки

           Ранок 17 травня у місті Бахмачі розпочався для багатьох містян біля пам’ятника Кобзарю, які у Всесвітній день вишиванки урочистою ходою у національному вбранні пройшлися центральними вулицями міста.

День пам'яті та примирення

    У ці травневі дні український народ, разом з Європою та світом, вшановує мужність і жертовність тих, хто пройшов палаючими фронтовими дорогами Другої світової війни, на чию долю випали тяжкі роки окупації та пекло нацистських концтаборів, хто в післявоєнні роки відроджував тисячі перетворених на руїни українських міст і сіл.

Міжнародний день пам’яті про чорнобильську катастрофу

         26 квітня 1986 року о 1-23-44 за київським часом сталася найбільша техногенна аварія в історії людства – з різницею у дві секунди відбулись два вибухи на четвертому реакторі Чорнобильської АЕС, у результаті яких сумарна радіація ізотопів, викинутих в повітря, склала 50 мільйонів кюрі, що в 30-40 разів більше, ніж при вибуху бомби в Хіросімі в 1945 році.

Бахмацьке свято бігу

            31 березня 2018 року у місті Бахмачі відбувся традиційний весняний  легкоатлетичний пробіг –  XXX-те  Бахмацьке свято бігу. Незважаючи на несприятливі погодні умови, 170 легкоатлетів із Чернігівської, Сумської, Київської області, міст Києва, Харкова, Чернігова, Сум, Славутича, Ніжина, Конотопа, Шостки, Борзни, Кролевця, Бобровиці, Глухова, Пирятина, Краснопілля, Батурина та із сіл нашого району взяли участь у змаганнях, адже традиційно тепла атмосфера нашого заходу приваблює багатьох не тільки початківців, а й іменитих спортсменів – чемпіонів України, СНД, призерів чемпіонатів Європи та світу з легкої атлетики.

День українського добровольця

          14 березня відзначається День українського добровольця, який встановлено рішенням Верховної Ради від 17 січня 2017 року з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Вшанували чехословацьких легіонерів

10 березня 2018 року на станції Бахмач-Київський відбулася непересічна подія для нашого міста – відкриття меморіальних дощок в пам'ять про чехословацьких воїнів, загиблих в період з 2 березня по 1 квітня 1918 року у боях проти німецьких підрозділів.