"Зелений коридор"

   Отримуємо безліч запитань та прохань допомогти рідним та знайомим виїхати з Чернігова. Повідомляємо, що безпечного "зеленого коридору" на сьогодні не існує. Частина людей на свій страх і ризик виїздить з міста, але, на жаль, є і випадки загибелі мешканців області. Тож сподіваємося на покращення ситуації. Уряд над цим працює.

Соціальний захист населення

   Марина Лазебна, Міністр соціальної політики повідомила, що Уряд ухвалив напрацьований Мінсоцполітики механізм для своєчасного нарахування та виплати людям грошових допомог, пільг та субсидій в умовах, коли органи соціального захисту не мають змоги працювати в тих чи інших населених пунктах через активні бойові дії.

Застосунок Повітряна тривога!

   Для тих, хто не чує з тих чи інших причин сигнал повітряної тривоги, існує додаток на мобільний пристрій, який можна встановити за посиланням https://play.google.com/store/apps/details...

ДЯКУЄМО

   Висловлюємо подяку керівникам та працівникам сільськогосподарських підприємств ТОВ "Агрофірма ім. Шевченка", ПСП "Пісківське", ТОВ "СП "Агродім", ПСП "Авангард", СТОВ "Надія", які безкоштовно надають молоко з ферм для мешканців громади.

ОГОЛОШЕННЯ!

   Для пошиття спецодягу та підсумків для військових потрібна цупка зелена тканина у сувоях або відрізах, брезент. Приймаємо на першому поверсі міської ради. Пошив організовуємо.

Шановні мешканці громади!

   Усі ви бачите, що ворог зробив з нашим обласним центром, скільки людей вже загинуло і постраждало, удари не припиняються і сьогодні.