Шановні мешканці міста!

   Звертаємось до вас з проханням: у кого є можливість, сплатіть будь ласка за отримання послуг з водопостачання та водовідведення. КП "Бахмачводсервіс" працює у звичайному режимі. Щоб забезпечити нас водою і у наступному місяці, підприємству потрібно сплатити за використання електроенергії. Тож, якщо у вас є вільні кошти, просимо допомогти підприємству і провести проплату за минулий місяць.

ОГОЛОШЕННЯ

Завтра, 4 березня, на міському ринку, у м'ясному павільйоні, ТОВ "Агрофірма ім.Шевченка" буде реалізовувати свинину за такими цінами:

ПОТУРБУЙМОСЯ ПРО НАЙБЛИЖЧИХ

   Під час війни, яка рушить все навколо, звичний ритм життя, наше здоров'я і спокій у серцях, не будьмо байдужими один до одного. У цю нелегку годину кожна сім'я повинна згуртуватися. Це допоможе вистояти всім – літнім батькам, дітям, підліткам. Піклуйтеся про тих, хто перебуває поряд, і тих, хто на відстані.

ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА — Бахмач

Здійснюється збір гуманітарної допомоги у приміщенні колишньої районної державної адміністрації. Вхід через двір до бомбосховища.

Перше засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку громади

23 лютого в залі засідань міської ради відбулось перше засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Бахмацької міської територіальної громади на період до 2027 року. У засіданні робочої групи взяв участь експерт Чернігівського регіонального офісу «U-LEAD з Європою» Володимир Бойко. На початку заходу міський голова Павло Шимко обгрунтував необхідність та важливість розробки Стратегії  розвитку громади та закликав до співпраці у підготовці цього важливого документа депутатів, керівників підприємств, організацій, громадських активістів, усіх небайдужих мешканців громади. Експерт – координатор проєкту Володимир Бойко детально ознайомив присутніх з процесом стратегічного планування, яке здійснюється за участю мешканців громади з метою визначення переваг та основних проблем, які існують в громаді та перспектив розвитку її на майбутнє. Вирішили: на наступне засідання робочої групи підготувати презентацію соціально-економічного аналізу стратегії розвитку громади, звіт про опитування мешканців та підприємців громади, а також роботи дітей за результатами Конкурсу дитячого малюнку “Бахмацька громада у 2027 році” для визначення переможців. Думка кожного мешканця є важливою та обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку громади.

1000 грн єПідтримки можна витратити на оплату за газ

        Українці віком від 60 років можуть здійснити оплату за природний газ коштами, нарахованими за програмою єПідтримка. Використати ці кошти можна впродовж дев’яти місяців з дня зарахування.

Конкурс дитячого малюнку

У рамках підготовки проєкту Стратегії розвитку Бахмацької міської територіальної громади на 2022-2027 роки Бахмацька міська рада запрошує до участі в конкурсі дитячого малюнку «Бахмацька громада у 2027 році».

Засідання робочої групи

23 лютого о 10.00 у великій залі засідань Бахмацької міської ради відбудеться  засідання робочої групи в рамках підготовки проєкту «Стратегії розвитку Бахмацької територіальної громади на 2022-2027 роки».